Poland Fotografia ślubna by Justyna Ortyl
1000+ (USD)

Justyna Ortyl

8
21
1

Fotografia ślubna to dziedzina, w której specjalizujemy się od lat. Wiemy, jak uchwycić ulotne i niepowtarzalne chwile z Waszego ślubu oraz utrwalić je na fotografiach, które po latach wciąż będą przywoływać wspomnienia i stanowić niezwykłą pamiątkę.
Do każdej pary młodej podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jej oczekiwania i pomysły. Zawsze staramy się, aby fotografia ślubna w pełni odzwierciedlała emocje i uczucia, które towarzyszą Wam w tym szczególnym dniu.
W czasie trwania całego reportażu ślubnego - od przygotowań, aż do oczepin - jesteśmy z Wami we dwoje. Używamy różnych obiektywów, różnych ogniskowych, co w połączeniu z odmiennymi spojrzeniami na daną chwilę zapewnia mnogość i duże zróżnicowanie kadrów. Pracujemy na terenie całego kraju i jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w najdalsze zakątki Europy.
Od 2008 roku należymy do Wedding Photojournalist Association - międzynarodowego stowarzyszenia, które skupia najlepszych fotografów specjalizujących się w reportażu ślubnym.

30 Awards for Documentary Wedding Photography

4 TOP Wedding Photographer Titles

The WPJA proudly recognizes Justyna Ortyl as a TOP International Wedding Photographer. Members holding the most contest points at the end of each year are ranked as TOP Wedding Photographers.

Wedding Photography Packages

Full Day Wedding

All details on the website www.justynaortyl.com