Poland Fotografia ślubna by Justyna Ortyl
1000+ (USD)

Justyna Ortyl

8
21
1

Fotografia ślubna to dziedzina, w której specjalizujemy się od lat. Wiemy, jak uchwycić ulotne i niepowtarzalne chwile z Waszego ślubu oraz utrwalić je na fotografiach, które po latach wciąż będą przywoływać wspomnienia i stanowić niezwykłą pamiątkę.
Do każdej pary młodej podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jej oczekiwania i pomysły. Zawsze staramy się, aby fotografia ślubna w pełni odzwierciedlała emocje i uczucia, które towarzyszą Wam w tym szczególnym dniu.
W czasie trwania całego reportażu ślubnego - od przygotowań, aż do oczepin - jesteśmy z Wami we dwoje. Używamy różnych obiektywów, różnych ogniskowych, co w połączeniu z odmiennymi spojrzeniami na daną chwilę zapewnia mnogość i duże zróżnicowanie kadrów. Pracujemy na terenie całego kraju i jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w najdalsze zakątki Europy.
Od 2008 roku należymy do Wedding Photojournalist Association - międzynarodowego stowarzyszenia, które skupia najlepszych fotografów specjalizujących się w reportażu ślubnym.

30 Awards for Documentary Wedding Photography

4 TOP Wedding Photographer Titles

The WPJA proudly recognizes Justyna Ortyl as a TOP International Wedding Photographer. Members holding the most contest points at the end of each year are ranked as TOP Wedding Photographers or, in some cases POY - Photographer of the Year.

Wedding Photography Packages

Full Day Wedding

All details on the website www.justynaortyl.com